.
“Nepieradinātās vakariņas mājās” kastes ir jauns, nebijis produkts, kas tapis sadarbībā ar liķieri COINTREAU.
Tas ir piedzīvojums, ko veido kastes īpašnieki un vakariņu radītāji mijiedarbībā. Savdabīgs, katra personīgs vakariņu ceļojums, kura galamērķis tiek sasniegts, ievērojot dotās instruktāžas un veicot atbilstošas darbības.  Dāvanu kastē ir priekšmeti: speciāli radīti trauki un citi piederumi neparastai ēdienu baudīšanas pieredzei, QR kodi, kas ļaus sastapties ar noslēpumainām, atpazīstamām personībām, mūzikas taktīm un vēstījumiem.  Gaismekļi un citi rekvizīti vedīs jūs uz mērķi: gūt jaunu pieredzi, izbaudīt notikuma sajūtu, iepazīt savu galda biedru rotaļīgā, priekpilnā atmosfērā, novērtēt doto mirkli un noķert svētku sajūtas, atrodoties pašu izvēlētā, tīkamā, drošā vidē.

2020. gads ieviesis pārmaiņas pasaulē, līdz ar to arī pasākumu formas mainās līdz nepazīšanai. Visiem prioritāte ir veselība un drošība, tāpēc radošā apvienība "Skudras metropole" un dizaina risinājumu uzņēmums "Don’t Panic design" radīja pasākumu kastē, lai pie jebkādiem ārēji nelabvēlīgiem apstākļiem jums tomēr būtu iespēja izbaudīt lielisku piedzīvojumu, gūt iedvesmu un prieku. 

Kā arī zinot, cik ļoti gada nogalē nepieciešamas oriģinālas un netipiskas dāvanas, parūpējāmies, lai jums ir iespēja tādas iegūt savā īpašumā vai arī uzdāvināt kādam, kurš to pelnījis.

.

Kastes “Nepieradinātās vakariņas mājās”  var iegādāties fiziskas personas no 18 gadu vecuma, jo kastes saturā atrodams alkoholisks dzēriens.

Kastes lieliski var noderēt arī kā laba dāvana uzņēmumiem, sadarbības partneriem un klientiem.

Viena kaste paredzēta lietošanai 2 personām.

Ja nepieradinātās vakariņas vēlas baudīt vairākas personas, tad nepieciešamas arī vairākas kastes.


0
 .